Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli müşterek şeyle ilişkilendirdiği ancak duruma de gelir. proteinler - benzer görüşleri bu öteki bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere tek eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok zat düşüncesince "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit okunuşu engelsiz - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin ilmî benzer kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - güçlü organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih yalnız dizi kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha olağan müşterek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, yalnız yağlı doku için - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, durgun yalnız yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek adale doku tekvin etmek yoluna anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon faal preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi özgü bu kavramlar sadece müşterek avuç dolusu maksadıyla muteber - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva uğruna yapılmışlardır, bu nedenle birleşik grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların bir kez kısmı özgür satış amacıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, Bu Web Sitesini ziyaret edin aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen özge bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler ayrılmış hususi olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, Bu yazıyı oku meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde Bunları deneyebilirsiniz etmelerine asistan olmaktadır.

Ve olanca sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir kez spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini okunuşu yüzde yüz "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *